Свет - www.kavadar4e.com

55 Годишната Мадона ќари 26 годишно момче PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Среда, 08 Јануари 2014 15:10   

 

Кралицата на поп музиката Мадона не очајуваше многу по 29 годишниот Брахим Заибата со кого беше во врска до пред крајот на минатата година, па веднаш го претстави својот нов љубовник, 26 годишниот танчер, Тимот Стефенс со кој заедно ја дочека Новата година.

Повеќе...
 
Џастин Тимберлејк и Џесика Бил се разведуваат PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Сабота, 04 Јануари 2014 21:24   

 

Само една година откако официјално стапија во брак, Џастин Тимберлејк и Џесика Бил ќе се разведат.

Повеќе...
 
Анистон конечно „пријателски“ расположена за „Пријатели“ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 26 Декември 2013 01:10   

 

Според информациите кои што пристигнуваат од странските медиуми, славнaта „пријателка“ Џенифер Анистон наводно попуштила пред притисоците и конечно се согласила да ја реализира серијата „Пријатели“ на големото платно.

Повеќе...
 
Џастин Бибер ќе се „повлече“ од музиката PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 19 Декември 2013 12:56   

 

Поп ѕвездата Џастин Бибер најави дека најверојатно ќе се повлече од светот на музиката, откако ќе го објави новиот албум.

Повеќе...
 
Бијонсе има нов албум PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Понеделник, 16 Декември 2013 14:17   

 

Бијонсе повторно го сврте целото внимание на музичката сцена врз себе, откако ги изненади фановите со своја верзија на новогодишен подарок. Денес, без никаква претходна најава, таа објави цел албум од 14 песни и 17 кратки Јутјуб-видеа, кои најавуваат како ќе изгледаат спотовите.

Повеќе...
 
«ПочетокПред12345678910СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov