Свет - www.kavadar4e.com

Втор дел на Salt PDF Печати Е-пошта
Напишано од Wishmaster on Вторник, 07 Јуни 2011 18:35   

 

Филмското студио Sony pictures потврди дека наскоро почнува со снимање на вториот дел на филмот Salt.

 

Повеќе...
 
Еминем ја „советува“ Гага PDF Печати Е-пошта
Напишано од Wishmaster on Понеделник, 06 Јуни 2011 12:28   

 

На метата на „отровните стихови“ овие денови се најде Лејди Гага која најпопуларниот рапер ја навреди во својата нова песна „A Kiss“.

 

Повеќе...
 
85 години од раѓањето на Мерлин Монро PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Среда, 01 Јуни 2011 15:58   

 

 

Американската глумица и секс симбол на 20-от век, Мерлин Монро е родена на денешен ден пред 85 години. Родена е како Норма Џин Бејкер Мортенсон на 1-ви јуни, 1926 година во сиропиталиште во Лос Анџелес, како вонбрачно дете на Гледис Перл Монро, а пораснала во различни семејства.

Повеќе...
 
Кание Вест во врска со албанка PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Вторник, 17 Мај 2011 21:17   

 

 


Рап ѕвездадата Кание Вест е во врска со 24-годишната албанска убавица Ангела Мартини.

Повеќе...
 
«ПочетокПред515253545556СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov