Лозари во Струмица

 

Со бројка од над 150 навивачи, Лозари приредија одлично шоу на стадионот „Младост“ во Струмица, помогнувајќи им на своите пулени, фудбалерите на ГФК Тиквеш да стигнат до нова победа, овој пат над фенерџијата Беласица. 

 

Извадоци од навивачкиот перформанс на Лозари и пречекот на градскиот плоштад кој им го приредија на своите фудбалери сместени во материјал од нешто повеќе од 15 минути, е новото видео на www.kavadar4e.com, кое едноставно морате да го погледнете.

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov