Објавен трејлерот за 24тиот филм за Џемс Бонд PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Среда, 22 Јули 2015 13:42   

 

Откако пред неколку месеци го видовме тизерот, сега веќе ни е достапен и трејлерот, а од него може да се заклучи дека 24. продолжение на филмот за Бонд ќе биде многу забавен.


Даниел Крег се враќа во насловната улога, а Сем Мендез е на режисерското столче и тврди дека е ова последниот Бонд што некогаш ќе го снима. Покрај Крег во филмот се појавуваат и Кристоф Волц, Ралф Фајнс и Моника Белучи.


Филмот ќе се промовира во кината на крајот на ноември.

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov