55 Годишната Мадона ќари 26 годишно момче PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Среда, 08 Јануари 2014 15:10   

 

Кралицата на поп музиката Мадона не очајуваше многу по 29 годишниот Брахим Заибата со кого беше во врска до пред крајот на минатата година, па веднаш го претстави својот нов љубовник, 26 годишниот танчер, Тимот Стефенс со кој заедно ја дочека Новата година.


- Хемијата меѓу Мадона и тој дечко беше повеќе од очигледна, вели еден од гостите на забавата.


Тој додава дека имало и непријатни коментари за нејзиното однесување со љубовниците и лесниот начин да ја заборави старата љубов.
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov