Џастин Тимберлејк и Џесика Бил се разведуваат PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Сабота, 04 Јануари 2014 21:24   

 

Само една година откако официјално стапија во брак, Џастин Тимберлејк и Џесика Бил ќе се разведат.


Американските медиуми наведуваат дека главна причина за тоа е дека премалку време минуваат заедно, поради обврските кои ги има пејачот. Сето тоа довело до многу несогласувања и чести кавги.


Иако се уште не издале соопштение за јавноста, медиумите наведуваат дека од разводот ги дели само потпис.


Блиски извори наведуваат дека Џесика не верувала оти Тимберлејк ќе побара развод и оти е целосно скршена од оваа ситуација. Инаку, Тимберлејк се почесто е забележан како со забавува, без својата сопруга и без бурмата на прстот.
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov