Анистон конечно „пријателски“ расположена за „Пријатели“ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 26 Декември 2013 01:10   

 

Според информациите кои што пристигнуваат од странските медиуми, славнaта „пријателка“ Џенифер Анистон наводно попуштила пред притисоците и конечно се согласила да ја реализира серијата „Пријатели“ на големото платно.


Игледа дека после долгото убедување холивудската миленичка Џенифер Анистон конечно го кажала своето ДА за повторното екипирање на глумците од култната серија „Пријатели“ и тоа во филмско остварување.


Иако веќе извесно време постои иницијатива популарната шесторка да се собере, Џенифер цело време ја саботирала таа идеја, бидејќи, како што вели, е преокупирана со својата филмска кариера, пренесуваат странските медиуми.
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov