Хумор

Кругчиња

Влегува каубоец во салон и седнува на шанкот и нарачува едно пиво.

Повеќе...
 
Реченица

Мажот и вика на жената:

Повеќе...
 
Поведение

Мајката после родителска го кара синот:

Повеќе...
 
Разочарување

Му се јавува еден тип на другар му:

Повеќе...
 
Скопско семејство

Во едно нормално скопско семејство мајката подготвува вечера, а децата ако се добро воспирани прашуваат пред да направат нешто:

Повеќе...
 
«ПочетокПред12345678910СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov