Хумор

Другари

Му се јавува еден тип на другар му:

Повеќе...
 
Секс поза

Еден крупен маж се оженил за една ептен малечка жена. Другарите не издржале па го прашале мажот:

Повеќе...
 
Баскет

Како да спречиш банда од 6 напалени црнци да силуваат беспомошна секси плавуша?

Повеќе...
 
Новогодишна желба

Му пишало некое дете на Дедо Мраз - „Дедо Мраз те молам прати ми сестричка".

Повеќе...
 
Најстар занает

Си биле хирург, архитект и политичар и разговараат за тоа кој е најстар занает на светот. Хирургот вели:

Повеќе...
 
Повеќе Артикли...
«ПочетокПред12345678910СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov