Хумор

Снајперисти

1994 војна во Сараево. Мујо и Хасо снајперисти.

Повеќе...
 
Чистота

Оди лезбејка на гинеколог, само за да се прегледа.

Повеќе...
 
8ми март

И купил мажот на жената тегла мед за 8 Март, па и вика:

Повеќе...
 
Ти

Зошто ти е модро окото?

Повеќе...
 
Другари

Му се јавува еден тип на другар му:

Повеќе...
 
«ПочетокПред12345678910СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov