Кавадарци - Ноќен Живот,Трачеви,Озборувања

Един Скендеровиќ последно засилување за Тиквеш PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Сабота, 04 Февруари 2012 12:57   

 

 

Младиот Един Скендеровиќ од Работнички во пролетниот дел од втората македонска фудбалска лига ќе го носи дресот на ГФК Тиквеш. 

Повеќе...
 
MACEDONIAN'S COMING - VIDEO FOR MACEDONIAN LIONS PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 02 Февруари 2012 17:49   

 

 

Едно име, една пасија, една нација... Македонија... вечна инспирација... љубов за која се бори и гине... име за кое се слави и пее...

Повеќе...
 
«ПочетокПред481482483484485486СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov