Кавадарци - Ноќен Живот,Трачеви,Озборувања

Пикасо забави PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 01 Март 2012 22:14   

 

Најдобрата и најопуштена дневна и ноќна шема продолжува во Пикасо кафе...

Повеќе...
 
Крунско викенд шоу PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 01 Март 2012 21:50   

 

Најурбаните градски забави стандардно, и овој викенд се случуваат во Кафетерија Круна:

Повеќе...
 
Експрес кафе, викенд најава PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 01 Март 2012 01:36   

 

 

И додека ги досредуваме впечетоците од лудиот празничен викенд поминат во Експрес Кафе, време е да ја објавиме новата викенд агенда која повторно нуди многу, многу забава:

Повеќе...
 
Рока кафе, викенд агенда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 01 Март 2012 01:35   

 

 

И овој викенд Рока кафе е вашиот прв избор за незаборавен викенд провод, во режија на:

Повеќе...
 
Pub Blue викенд забави PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 01 Март 2012 01:34   

 

 

И во викендот кој претстои, Pub Blue повторно е во центарот на вашите забави...

Повеќе...
 
«ПочетокПред481482483484485486487488489490СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov