Кортео на Лозари пред мечот Тиквеш - Охрид

 

Ноќта пред почетокот на првиот меч на ГФК Тиквеш на домашен терен во новата сезона од втората фудбалска лига, „вооружени“ со знамиња и бакли, Лозари Исток минувајќи низ целиот град ја најавија новата голема навивачка „револуција“.


www.kavadar4e.com беше со Лозари на нивното кортео, па еве дел од атмосферата...

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov