Видео: Бубо Каров му го честиташе 4тиот роденден на www.kavadar4e.com

 

 

На наша голема радост и задоволство, изминативе денови примивме голем број на искрени честитки и желби за натамошна успешна работа кои ни се посебно драги и се наш мотив да продолжиме со она што го правиме во последните четири години.


Меѓу нив е и видео честитката од нашиот познат сограѓанин, ѕвездата на К-15, Љупчо Бубо Каров, кој на нему својствен хумористичен начин ни посака среќен роденден...

Погледнете...


 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov