„Грешка“ спот на Наташа Малинкова

 

 

Жешките фотографии од снимањето на спотот за евровизискиот сингл „Грешка“ на нашата поп дива Наташа Малинкова не ставија во искушение додека чекавме да заврши продукцискиот дел.

 

На наша среќа вредните момци од Sky eye entertainment не не оставија да чекаме предолго, па од денес официјалното видео за „Грешка“ се наоѓа на глобалната мрежа.

 

Видеото има интересна, типично женска приказна која му се случила на секој маж, во која Наташа глуми сопруга која по караницата со својот маж, ја наоѓа неговата кредитна картичка и заминува во подобар живот заедно со другарките.

 

Уживајте ;)

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov