Донирајте за Христијан да добие нова рака PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Петок, 01 Декември 2017 09:00   

 

Борбата за помош на Христијан да добие нова протеза - рака продолжува. Христијан кој ја изуби својата рака при повреда на работното место во една кавадаречка компанија ќе може повторно да ги извршува сите свои обврски, ако сите заедно се обединеме и му помогнеме во обидот да добие нова протеза - рака.


Донирајте 100 денари за помош на Христијан преку телефонските броеви 143-403 за претплатниците на Телеком мрежата, и на 143-485 за корисниците на Вип. За поголеми суми може да донирате на жиро сметката 0230706012317 во Комерцијална банка без никакви дополнителни даноци.

 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov