Викенд забави во Дистрикт кафе PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 23 Ноември 2017 20:08   

 

Дистрикт кафе и овој викенд е во центарот на вниманието на сите оние кои знаат што значи супер забава...

 

Петок, сто проценти бластер битс заедно со DJ Buli надополнети со трубата на Стефан...

 

Сабота, миленичката на кавадаречката сцена, Цветанка Глигорова и Чакаров...

 

Закажете маса на време на 077 849 458 и бидете дел од новиот бран на градски забави...

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov