Street Bar. урбани викенд забави PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 23 Ноември 2017 20:00   

 

Последниот викенд од претпоследниот месец од годината ни носи две супер забави во Стрит Бар...

 

Петок, најголемите балкански и македонски хитови заедно со Филип Јордановски Бенд...

 

Сабота, почуствувајте ја еуфоријата на урбаната забава заедно со битолската латино атракција, Zoki Conga, Dadoni Trumpet & Dj Mikar и не пропуштајте ја можноста да бидете дел од видеото кое ќе ги зачуваа вашите спомени од уште една вечер за паметење во Стрит Бар...

 

Бидете дел од градските забави број еден... Стрит Бар..
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov