Дистрикт кафе, викенд агенда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 16 Ноември 2017 13:33   

 

Официјално вториот викенд во Дистрикт кафе ни носи нова забава за паметење.

 

Овој сабота уживаме заедно во настапот на Пепи и Перо...

 

Закажете маса на време на 077 849 458 и бидете дел од новиот бран на градски забави...

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov