Street Bar викенд агенда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 09 Ноември 2017 14:20   

 

Во рамките на одбележувањето на петтата година од нашето секојдневно дружење исполнето со безброј убави спомени и супер викенд забави со најдоброто од македонската и балканската музичка сцена, Street Bar со голема чест и задоволство Ви ги најавува забавите кои ќе го одбележат вториот ноемвриски викенд во срцето на Македонија...


Петок, милениците на скопските деца, Dj ToSe & Igor Sax за прв пат во Street Bar и тоа со нивната супер латино хаус сензација, залиена со новиот македонски бризер со ракија Балкан Чил...


Сабота, градскиот двоец број еден, Пикси и Перо д Фиш со нова анплагд забава...


Пет години музика, пет години забава, пет години Street Bar!!!
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov