Предновогодишен концерт на Нокаут во „Борис Трајковски“ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 26 Ноември 2015 15:55   

 

По големите концерти во декември 2011 во „Метрополис арена“ и ланскиот декември во Универзалната сала, „Нокаут“ годинава ќе ја полнат спортската сала „Борис Трајковски“.


Концертот на еден од најпопуларните македонски бендови е веќе закажан за на 24 декември со почеток 21.00 часот.


Картите ќе бидат пуштени во продажба од сабота, 28 ноември, а ќе можат да се купат во продажната мрежа на „Мктикетс“.
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov