ВИДЕО: Првоаприлска забава во Pub Blue со DJ Buli

 

И покрај тоа што се случи на сред работна недела, првоаприлскиот маскембал во Pub Blue го одбележа голема забава во која активно учествуваа сите оние кои беа дел од шоуто.

 

Енергичното танцување во ритамот на латино музиката која традиционално за овој ден е во селекција на DJ Buli го одбележа маскембалот, кој покрај многуте слики кои веќе се дел од нашата галерија ќе го паметиме и по едно видео кое веќе е дел од официјалниот јутуб канал на DJ Buli.

 

Погледнете...

 

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov