Видео: „Пробај сакај ме“ - Софија Манева

 

Заедно со промоцијата на својот деби албум „Тишина“,  Софија Манева во друштво на голем број на роднини, пријатели, претставници од министерството за култура и медиуми го промовираше и видеото за нејзиниот нов хит „Пробај сакај ме“, кој се разбира се наоѓа на нејзиниот албум.

 

А како изгледа спотот за „Пробај сакај ме“ погледнете веднаш...

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov