ВИДЕО: Настапите на Smoke Shakers на Јелен Демофест

 

Учеството на престижниот Јелен Демофест донесе многу спомени, фотографии и видео материјали кои ја збогатија галеријата на најдобриот кавадаречки бенд Smoke Shakers.

 

Меѓу нив секако се и видеата од настапите во полуфиналната и финалната вечер на кои настапија со Faith, односно со Sunny World, песни кои му го донесоа високото трето место во конкуренција на 425 бендови од просторите на бившите Ју Републики.

 

Уживајте...

 

 
 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov